Mezoterapia igłowa

#medycynaestetyczna #nawilżenie #redukcjazmarszczek #łagodzenietrądziku #redukcjawypadaniawłosów #redukucjablizn

Mezoterapia igłowa

#medycynaestetyczna #nawilżenie #redukcjazmarszczek #łagodzenietrądziku #redukcjawypadaniawłosów #redukucjablizn

Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny, polegający na wprowadzeniu aktywnych substancji odżywczych, witamin, minerałów i aminokwasów bezpośrednio w skórę za pomocą cienkich igieł. Proces ten ma na celu dostarczenie składników odżywczych do głębszych warstw skóry, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Procedura mezoterapii igłowej ma szerokie zastosowanie i może być stosowana na różnych obszarach skóry, takich jak twarz, szyja, dekolt, dłonie, oraz ciało w celu poprawy kondycji skóry i niwelowania problemów estetycznych.

Zabieg ten ma na celu dostarczenie skórze składników odżywczych, witamin, aminokwasów i innych substancji, które pomagają w rewitalizacji, nawilżeniu, odżywieniu i regeneracji skóry. W zależności od potrzeb pacjenta, wybiera się odpowiednie preparaty, które zostaną zastosowane podczas zabiegu.

Mezoterapia igłowa jest stosunkowo krótkim i bezpiecznym zabiegiem, który nie wymaga długiej rekonwalescencji. Po zabiegu może wystąpić lekka zaczerwienienie lub obrzęk, który zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku dni.

Podczas zabiegu mezoterapii igłowej, stosuje się krem znieczulający, aby zminimalizować odczucia bólowe i dyskomfort pacjenta. Krem znieczulający jest aplikowany na skórę przed rozpoczęciem zabiegu i pozwala na tymczasowe znieczulenie obszaru, na którym będą wykonywane mikroiniekcje. Dzięki temu pacjent może odczuwać znacznie mniej bólu podczas wprowadzania igieł do skóry.

Wskazania

Efekty

Czas trwania

90 min

Bolesność

Bolesność zabiegu mezoterapii igłowej może różnić się w zależności od indywidualnej wrażliwości pacjenta oraz techniki, niemniej zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu skóry. Zabieg mezoterapii igłowej może powodować pewien dyskomfort lub delikatne ukłucia, ale większość pacjentów uznaje to za znośne i akceptowalne.

Powtarzalność

Schemat 4 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie, powtarzany 2 razy w roku.

Zastanawiasz się, czy to zabieg dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy.

Przygotowanie do zabiegu

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Magdalena Anisienia
Magdalena Anisienia
2023-10-01
Robiłam już wiele zabiegów w salonie Cluelle Estetica i za każdym razem wychodzę bardzo zrelaksowana i zaopiekowana. Pani Agata jest bardzo dokładną, sympatyczną i kompetentną osobą, co więcej zawsze podpowie co zrobić w domu aby poprawić stan mojej skóry i te porady bardzo się sprawdzają. Z całego serca polecam salon i panią Agatę.
Marcin Firgon
Marcin Firgon
2023-10-01
Korzystam z usług salonu od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z wyglądu mojej skóry. Serdecznie polecam to miejsce 🙂
Ewelina Marsonet
Ewelina Marsonet
2023-09-26
Polecam z całego serca zabiegi na twarz w gabinecie Cluelle Estetica! Pani Agata to profesjonalistka, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta dobierając zabieg oraz kosmetyki odpowiednio do rodzaju cery. Przed zabiegiem zbierany jest szczegółowy wywiad. Każdy poczuje się zaopiekowany i totalnie zrelaksowany podczas wizyty.
Monika Ch (MonikkaChx)
Monika Ch (MonikkaChx)
2023-09-25
Polecam z całego serca Cluelle Estetica i Panią Agatę, która uratowała moją wysuszoną, przemęczoną i zniszczoną od stresu buzie! Zabiegi mezoterapii oraz stumulatory tkankowe zdziałaly cuda!! Jestem ogromnie wdzięczna :)! Podobnie zabieg mezoterapii na skórę głowy, dzięki czemu włosy przestały wypadać, a pojawiły się nowe baby hair ❤️ 🙂
Kasia W
Kasia W
2023-09-19
Wspaniałe miejsce z cudowną energią! Oddać się w profesjonalne ręce Pani Agaty to sama przyjemność i świetne efekty, z całego serca polecam 🙂
Izabela Jaskólska
Izabela Jaskólska
2023-09-18
Bardzo polecam stymulatory tkankowe! P. Agata super doradza i dobiera odpowiedni zabieg do cery! Stymulatory tkankowe sprawiły ze miałam bardzo piękna cerę. Polecam
sybza 9090
sybza 9090
2023-09-14
Serdecznie polecam! Moja cera zawsze była problematyczna z niedoskonałościami, ale zabiegi oraz pielęgnacja wprowadzona przez Panią Agatę zaczyna przynosić super efekty 😊 cera zaczyna być świetlista, przebarwienia znikają i w końcu nie mam problemów z nawilżeniem. Bardzo polecam to miejsce i Panią Agatę - kompetentna i profesjonalna osoba. Świetny gabinet!
Magdalena Dudzik
Magdalena Dudzik
2023-09-13
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu Asiaticpeel, moja twarz jest teraz delikatniejsza, odświeżona i gładsza. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, a Pani Agata jest przemiłą i profesjonalną osobą, dzieki czemu dobrze dobiera preparaty na dany rodzaj cery/problemu, a klient czuje się zaopiekowany i zrelaksowany. Z calego serca polecam!
Karolina Nowicka
Karolina Nowicka
2023-09-08
Bardzo polecam! Byłam na kilku różnych zabiegach i po każdym zaobserwowałam pozytywne rezultaty. To miejsce, w którym mam pewność, że zostanę potraktowana indywidualnie i z otwartością na moje pytania 🙂
Filip Turowski
Filip Turowski
2023-09-05
Rewelacyjne miejsce. Poziom obsługi, poczucie ugoszczenia, standard gabinetu - wszystko bez zastrzeżeń. Natomiast największy plusem był wywiad i konsultacja przed zabiegiem (świetnym zresztą - LiftPeel Lifting) - jeszcze nigdy nie porozmawiano ze mną tak długo i szczegółowo, przekazując mnóstwo wskazówek i rekomendacji dot. domowej pielęgnacji.
Scroll to Top