Mezoterapia nanoigłowa Nanofrax

#redukcjazmarszczek #redukcjaprzebarwień #łagodzenietrądziku #redukcjarozstępów

Mezoterapia nanoigłowa Nanofrax

#redukcjazmarszczek #redukcjaprzebarwień #łagodzenietrądziku #redukcjarozstępów

Nanofrax® to kompleksowa kuracja odmładzająca, która pozwala na efektywne działanie na skórę wrażliwą i naczyniową, przy jednoczesnym zminimalizowaniu potencjalnych ryzyk związanych z tradycyjnymi zabiegami mikroigłowymi.

Nanofrax® to zaawansowana i nowoczesna technologia nanoterapii, która wykorzystuje ultracienkie nanoigły do podawania aktywnych substancji na poziomie naskórka. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej, szczególnie zalecana dla osób o wrażliwej skórze lub z przeciwwskazaniami do innych zabiegów. Nanoterapia tworzy subtelne nanosiatki w naskórku, umożliwiając przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Jest praktycznie bezbolesna, bezkrwawa i nie powoduje stanu zapalnego.

Zabieg jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa i trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut. W zależności od wskazań i metody, substancje aktywne są podawane na poziomie naskórka lub skóry właściwej. Pacjent może otrzymać znieczulenie kremem znieczulającym, aby zminimalizować ewentualne dyskomforty. Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, a proces gojenia może trwać kilka dni.

Nanofrax® to kompleksowa kuracja odmładzająca, która pozwala na efektywne działanie na skórę wrażliwą i naczyniową, przy jednoczesnym zminimalizowaniu potencjalnych ryzyk związanych z tradycyjnymi zabiegami mikroigłowymi.

Wskazania

Efekty

Czas trwania

60 min

Bolesność

Podczas wprowadzania igieł w skórę można odczuć delikatne ukłucia lub szczypanie. Jednak większość pacjentów uznaje to za znośny dyskomfort.

Powtarzalność

W przypadku mezoterapii nanoigłowej, częstotliwość zabiegów może być większa, ze względu na mniej inwazyjny charakter tego zabiegu. Zazwyczaj, serię zabiegów można przeprowadzać co 1-2 tygodnie przez 4-6 tygodni, a następnie utrzymywać efekty poprzez wykonywanie zabiegów raz na miesiąc.

Zastanawiasz się, czy to zabieg dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy.

Przygotowanie do zabiegu

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Magdalena Anisienia
Magdalena Anisienia
2023-10-01
Robiłam już wiele zabiegów w salonie Cluelle Estetica i za każdym razem wychodzę bardzo zrelaksowana i zaopiekowana. Pani Agata jest bardzo dokładną, sympatyczną i kompetentną osobą, co więcej zawsze podpowie co zrobić w domu aby poprawić stan mojej skóry i te porady bardzo się sprawdzają. Z całego serca polecam salon i panią Agatę.
Marcin Firgon
Marcin Firgon
2023-10-01
Korzystam z usług salonu od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z wyglądu mojej skóry. Serdecznie polecam to miejsce 🙂
Ewelina Marsonet
Ewelina Marsonet
2023-09-26
Polecam z całego serca zabiegi na twarz w gabinecie Cluelle Estetica! Pani Agata to profesjonalistka, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta dobierając zabieg oraz kosmetyki odpowiednio do rodzaju cery. Przed zabiegiem zbierany jest szczegółowy wywiad. Każdy poczuje się zaopiekowany i totalnie zrelaksowany podczas wizyty.
Monika Ch (MonikkaChx)
Monika Ch (MonikkaChx)
2023-09-25
Polecam z całego serca Cluelle Estetica i Panią Agatę, która uratowała moją wysuszoną, przemęczoną i zniszczoną od stresu buzie! Zabiegi mezoterapii oraz stumulatory tkankowe zdziałaly cuda!! Jestem ogromnie wdzięczna :)! Podobnie zabieg mezoterapii na skórę głowy, dzięki czemu włosy przestały wypadać, a pojawiły się nowe baby hair ❤️ 🙂
Kasia W
Kasia W
2023-09-19
Wspaniałe miejsce z cudowną energią! Oddać się w profesjonalne ręce Pani Agaty to sama przyjemność i świetne efekty, z całego serca polecam 🙂
Izabela Jaskólska
Izabela Jaskólska
2023-09-18
Bardzo polecam stymulatory tkankowe! P. Agata super doradza i dobiera odpowiedni zabieg do cery! Stymulatory tkankowe sprawiły ze miałam bardzo piękna cerę. Polecam
sybza 9090
sybza 9090
2023-09-14
Serdecznie polecam! Moja cera zawsze była problematyczna z niedoskonałościami, ale zabiegi oraz pielęgnacja wprowadzona przez Panią Agatę zaczyna przynosić super efekty 😊 cera zaczyna być świetlista, przebarwienia znikają i w końcu nie mam problemów z nawilżeniem. Bardzo polecam to miejsce i Panią Agatę - kompetentna i profesjonalna osoba. Świetny gabinet!
Magdalena Dudzik
Magdalena Dudzik
2023-09-13
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu Asiaticpeel, moja twarz jest teraz delikatniejsza, odświeżona i gładsza. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, a Pani Agata jest przemiłą i profesjonalną osobą, dzieki czemu dobrze dobiera preparaty na dany rodzaj cery/problemu, a klient czuje się zaopiekowany i zrelaksowany. Z calego serca polecam!
Karolina Nowicka
Karolina Nowicka
2023-09-08
Bardzo polecam! Byłam na kilku różnych zabiegach i po każdym zaobserwowałam pozytywne rezultaty. To miejsce, w którym mam pewność, że zostanę potraktowana indywidualnie i z otwartością na moje pytania 🙂
Filip Turowski
Filip Turowski
2023-09-05
Rewelacyjne miejsce. Poziom obsługi, poczucie ugoszczenia, standard gabinetu - wszystko bez zastrzeżeń. Natomiast największy plusem był wywiad i konsultacja przed zabiegiem (świetnym zresztą - LiftPeel Lifting) - jeszcze nigdy nie porozmawiano ze mną tak długo i szczegółowo, przekazując mnóstwo wskazówek i rekomendacji dot. domowej pielęgnacji.
Scroll to Top